KONST / Litografier / Färglitografi 12969320
nr 1296 9320
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 158/225. Motivet: 56x53 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:26:32
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)